شرکت شکوه سبز

فنس و توری حصاری

فنس و توری حصاری

یکی از مهم ترین مسائلی که ما باید به آن اهمیت زیادی بدهیم حفاظت و ایجاد امنیت است که یکی از ساده ترین راه های امکان پزیر استفاده از فنس یا توری حصاری می باشذ.

 

توری حصاری چیست؟

یکی از مهم‌ترین مسائلی که انسان‌ها به آن اهمیت می‌دهند، حفاظت و ایجاد امنیت است که از طریق توری حصاری امکان‌پذیر می‌شود. انسان‌ها از گذشته تا کنون برای ایجاد امنیت، از روش‌های مختلفی استفاده می‌کردند. فنس‌های توری یکی از راهکار‌های جدیدی است که معمولاً برای تأمین امنیت استفاده می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با این محصول و انواع آن تا ادامه همراه ما باشید.

 

فنس و توری حصاری در گذشته

در زمان های خیلی دور انسان ها برای محافظت از خود در برابر حملات مختلف و محافظت از زمین های کشاورزی در برابر حمله ای حیوانات دور تا دور محیط اطراف خود را حصار می کشیدند ، حصار ها در گذشته از جنس جوب و یا شاخته درختان بوده و اما امروزه بهترین گزینه برای حفاظت و امنیت فنس یا توری حصاری است.

 

کاربرد فنس و توری حصاری

مهم ترین دلیل برای استفاده از فنس یا توری حصاری مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی است ، یه همین دلیل می توانیم آنرا بهترین گزینه بنامیم .

دلیل دوم نصب راحت و آسان آن بوده .

توری حصاری هیج موقع جلوی دید شما را نخواهد گرفت و حتی می توانید آنرا به راحتی بین دو محدوده قرار دهید . می توانید آنرا در حیاط به راحتی نصب کنید ، بدون اینکه مزاحم تماشای محیط بیرون از حیاط شما شود ، در عین حال حیاطتان را امن و ایمن نگه دارید.

 

برخی از کاربرد ها

 • جداسازی دو زمین ورزشی از یک دیگر
 • جدا کردن بازیکنان و تماشاچیان در زمین های ورزشی
 • حصارکشی زمین ها و باغات جهت ایجاد امنیت و حفاظت از زمین و درختان و محصول در برابر سرقت و یا حمله حیوانات
 • حهت برقراری امنیت در یک منطقه مسکونی
 • غیرقابل دسترس کردن یک منطقه مانند منطقه های خاص و یا منطقه های خطرناک
 • ساخت یک محیط برای حیوانات چه در منزل و چه در باغ وحش
 • حصارکشی در ساختمان های درحال ساخت جهت ایجاد امنیت کارگران در برابر سقوط
 • کاربرد در مناطق صنعتی و نظامی

مزایا

 • دوام بسیار بالا
 • نصب راحت و آسان
 • امنیت بالا
 • قیمت بصرفه و مناسب

انواع فنس و توری حصاری

 

گالوانیزه

مقاومت فوق العاده بالا در برابر زنگ زدگی و مناسب برای هرنوع منطقه آب و هوایی و قیمت نسبتا مناسب

 

گالوانیزه با روکش پی وی سی

قابل استفاده در نوع شرایط آب و هوایی و معمولا از آن در کار های استفاده می شود که ظاهر کار مهم است و قیمت بسیار بالایی دارد.

 

قیمت

قیمت این محصول بستگی به یک سری عوامل دارد ابتدا متراژ محیطی که می خواهیم در آن نصب شود به حسب متر مربع.از عوامل تاثیرگزار بروی قیمت فنس می توان به حنس ، اندازه ، چشمه ها ، قطر و متراژ محصول اشاره کرد.جهت صرفه جویی در هزینه و خریدی خوب ابتدا محیط مورد نظر را شناسایی کرده و سپس بر اساس آن خرید نمایید. 

نصب توری حصاری و فنس

نصب توری حصاری طی چند مرحله مختلف انجام می­شود. برای اینکه بتوانید این کار را به درستی انجام دهید بهتر است مراحل زیر را با دقت انجام دهید:

 1. اولین کاری که برای نصب فنس کشی باید انجام دهید، این است که گودال‌های با عمق ۴۰ تا ۳۰ سانتیمتر را روی زمین ایجاد کنید. این گودال‌ها معمولاً باید حدود 3 متر از یکدیگر فاصله داشته باشند.
 2. سپس پایه فنس را در داخل آن‌ها قرار داده و داخل آن‌ها را با استفاده از ملات‌هایی مانند شن و سیمان و ماسه پر نمایید. پایه توری معمولاً از جنس آهن بوده و به شکل لوله یا نبشی هستند.
 3. پس از نصب پایه فنس، نوبت نصب توری حصاری است که برای این کار، باید فنس­ها را باز کرده و سپس آن را با استفاده از مفتول به پایه‌ها ببندید. دقت کنید که فنس باید به قدری محکم و کشیده باشد که پس از نصب دچار افتادگی نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا